środa, 28 grudnia 2011

Muchy w stylu denim

Zgodnie z zapowiedzią na zakończenie roku coś z pogranicza klasyki oraz miejskiego stylu. Konsekwencja galopującego trendu, który w istocie łączy ze sobą dość skrajne stylistycznie nurty.


Zestawy składające się z wełnianej marynarki z łatami na łokciach oraz grubego puchowego bezrękawnika tej jesieni ogarnęły europejskie ulice. Zakładamy klasyczne mokasyny do kolorowych skarpet i chinosów. Koszule są szyte z tkanin o mocnych wzorach krat, pasków i innych deseni, które z klasyczną elegancją nie mają wiele wspólnego.
Nic dziwnego, że rodzi się zapotrzebowanie na równie odważne dodatki, które zupełnie naturalnie muszą uzupełniać te nowe stylizacje.


Odpowiadając na to wezwanie spieszymy z informacją o wprowadzeniu do sprzedaży nowego produktu.
Są nimi wąskie jeansowe muszki. To nasza autorska propozycja, która już od tygodnia znajduje się na stronie PewienPan.pl
Mini kolekcja została przygotowana z myślą o nowoczesnych mężczyznach, którzy zawartość swojej szafy komponują w stylistyce obejmującej „denim”.
Składa się z czterech wzorów różniących się od siebie kolorem oraz fakturą tkaniny. Miękki turecki jeans został poddany obróbce w procesie spierania przez jedną z lokalnych pralni bawełny. Dzięki temu uzyskano bezpieczeństwo przed farbowaniem, które dla jeansu jest dość charakterystyczne.
Przed wprowadzeniem do sprzedaży muszki były testowane przez kilku mężczyzn w celu sprawdzenia czy kolor tkaniny nie zostanie przeniesiony na koszulę. Oczywiście nosząc jakikolwiek produkt z tego typu tkanin należy zawsze unikać kontaktu z wodą, ponieważ przy dużych kontrastach może wystąpić lekkie zabarwienie.
Muchy są zamocowane na specjalnej taśmie z płynną regulacją obwodu. Dzięki niej nie trzeba dobierać muchy w zależności od rozmiaru kołnierzyka.


Od samego początku projekt zakładał, że tego typu muchy mają stanowić oryginalne uzupełnienie casualnych stylizacji. Pierwsze próby komponowania zestawów pokazały, że świetnie pasują zarówno do kolorowych jak i jednobarwnych koszul, również tych o charakterze sportowym. Wyglądają świetnie założone do marynarek klubowych, a także do krótkich kurtek z tkanin i skór. Praktycznie każdy rodzaj ubrań w stylu miejskim może być nimi wzbogacony. Ich charakter określiliśmy jako „szkolny” lub „łobuzerski”, ale pozytywny w odbiorze. Z całą pewnością intrygują, budzą zainteresowanie, są kontrowersyjne.
Inspiratorem tego unikalnego produktu jest Pan Krzysztof Hasiec, który zgodził się napisać swoją recenzję po pierwszym użytkowaniu (recenzja znajduje się poniżej artykułu). Musimy wspomnieć, że słowo „unikalny” jest jak najbardziej właściwe, ponieważ nie udało nam się znaleźć podobnych much z jeansu w naszym kraju w regularnej ofercie sprzedażowej. Jako hasło promujące, zamieściliśmy na głównym banerze tekst „Łamiemy zasady – tylko u nas – muszki jeans”.
Mamy nadzieję, że propozycja spotka się z akceptacją i zadowoleniem. Unikalność tego produktu zauważył magazyn K-MAG, który zamieścił informację o naszych muchach na swoim facebookowym profilu.
Zaprezentowane modele muszek są do kupienia na stronie sklepu www.PewienPan.pl w cenie 34,90zł.

__________________________________
Pan Krzysztof Hasiec pisze:

„Z nieukrywaną radością stałem się posiadaczem tej pięknej muszki. Myślę że jest to produkt dla mężczyzn szukających czegoś innego wśród klasycznych dodatków dostępnych na rynku modowym. To klasyczny styl vintage, z którym ja osobiście się identyfikuję. Muszkę założę więc do krótkiej ciemnogranatowej dżinsowej kurtki, białej koszuli, spodni chinos w kolorze musztardowym i wysokich czarnych butów. Uważam również, że świetnie się sprawdzi w stroju bardziej formalnym jako zdecydowany akcent do ubioru, stanie się świetną alternatywą dla osób, które dodatkiem do ubioru chcą wyrazić swoje postrzeganie świata i charakter. Moją szczególną uwagę przykuło perfekcyjnie wykonanie produktu, świetna jakość materiału. Muszka estetycznie zapakowana w firmowe pudełko.”

__________________________________

A co Wy myślicie o muchach w stylu denim?


Ps. Dzisiejszy wpis to ostatni tekst, który publikujemy w 2011 roku. Dziękujemy wszystkim czytelnikom za uwagę oraz ciekawe listy. Życzymy Wszystkim miłośnikom mody, aby rok 2012 przyniósł nowe interesujące inspiracje, które będą pomagały budować własny styl oraz dawały radość z czerpania ze sztuki modowych kreacji.


Zespół PewienPan.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz