wtorek, 7 kwietnia 2015

Smoking powraca w wielkim stylu

Smoking to strój o nieprzeciętnym charakterze. Jego elegancki ponadczasowy krój z pewnością przyprawi o dreszczyk podniecenia każdą Panią. Przez lata smoking urósł do rangi symbolu perfekcyjnego mężczyzny i kochanka. Nikt chyba nie jest już w stanie wyobrazić sobie Humphrey’a Bogarta w filmie Casablanca czy znanego brytyjskiego Agenta 007 ubranego w tradycyjny garnitur. 

Należy cieszyć się, że smoking wraca do łask i coraz częściej gości w męskiej szafie. Panowie świadomi zasad ubioru chętnie wkładają ten elegancki ubiór, podkreślają w ten sposób wyjątkowość chwili.

Smoking szalowy zapinany na jeden guzik z łagodnie zaokrągloną linią przodów i atłasowym kołnierzem szalowym doskonale wysmukla sylwetkę. Biel koszuli kontrastująca z głęboką czernią stroju, a do tego mucha, pas hiszpański dodają szyku i podkreślają wieczorowy charakter.

Styliści w renomowanych salonach odzieżowych podpowiedzą jak dobrze dopasować smoking do sylwetki, z jakimi dodatkami go skomponować, by nie popełnić modowego faux pas.

Smoking firmy Pawis
Smoking jest idealny do ślubu lub ważną uroczystość

Jak zawsze moda wychodzi naprzeciw ludzkim fantazjom i coraz łagodniejszym okiem patrzy na kolorowe wariacje. Możemy pokusić się o niewielkie odstępstwo od klasycznych reguł i do smokingu założyć pas i muchę w kolorze bordo lub złotym. 

Zestaw ślubny Pawis
Smoking z hiszpańskim pasem

Smoking z hiszpańskim pasem
Smoking z hiszpańskim pasem

Panowie , którzy z większą śmiałością podchodzą do trendów mody, z uznaniem sięgają po piękne kobaltowe smokingi wykończone czarnym szalem.

Czarny smoking z poszetką i muchą Pawis
Czarny smoking z poszetką i muchą Pawis


Na mniej oficjalne spotkania ciekawie prezentują się jednorzędowe garnitury z szalowymi kołnierzami. Tym ubiorom jednak nieco dalej do klasyki.

Jednorzędowy garnitur Pawis
Jednorzędowy garnitur Pawis

Wioletta Wasiak, PAWIS Garnitury

1 komentarz:

  1. Ja posiadam smoking, zakupiony w firmie Pawis i jestem zadowolony.Syn również zakupił na swój ślub i wyglądał jak milion dolarów.

    OdpowiedzUsuń