sobota, 9 kwietnia 2011

Poszetki White Scissors - Premiera!

Od kilku miesięcy trwały prace nad przygotowaniem premiery kolekcji poszetek White Scissors, które czwartku 7 kwietnia 2011 roku są dostępne w ofercie sklepu internetowego dla mężczyzn PewienPan.pl

Tematowi poszetek poświęciliśmy jakiś czas temu cały artykuł pt.: "Poszetka - figlarna ozdoba ozdoba męskiego stroju". Omawialiśmy w nim historię oraz zastosowanie tego dodatku męskiej elegancji. Artykuł został napisany w wyniku widocznego zainteresowania mężczyzn poszetkami, które od dłuższego czasu również można zauważyć w tematach na forach internetowych oraz licznych artykułach prasowych na temat mody męskiej.
Męskie marynarki z wsuniętą poszetką coraz częściej widzę u prowadzących programy telewizyjne. Hubert Urbański oraz Tomasz Kammel to pierwsi Panowie, którzy przychodzą mi do głowy jako przykład.
Osobiście bardzo się cieszę, że w męskiej elegancji następują zmiany. Faceci dostrzegają subtelną różnicę, jaka jest pomiędzy elegancją a.. prawdziwą elegancją.
Nowe tendencje postawiły również nowe wyzwanie. Co z tego, że poszetka staje się popularna i pożądana jeśli nie można jej nigdzie kupić?
Wraz ze wspomnianym zainteresowaniem widać niestety niedostatki tego produktu na rynku dodatków mody męskiej.
Zdecydowaliśmy się na próbę sprostania potrzebom Klientów i w tym temacie. Powstała unikalna kolekcja oznaczona marką White Scissors, która na marginesie z całą pewnością na stałe zagości w sklepie PewienPan.pl
Obecnie na stronach sklepu dostępne są 23. unikalne wzory poszetek ze 100% bawełny oraz mieszanki z lnem. Każdy model (jak przystało na prawdziwe poszetki) jest ręcznie szyty. Oznacza to, że krawędzie są zwijane w tak zwany wałeczek. Białe nożyczki oraz literki "W" i "S" są haftowane. Takie oznaczenie wzorów nadało im elegancji oraz oryginalności.

W kolekcji przeważają kolory błękitny, niebieski oraz biały. Nie ma jednak wielu wzorów jednokolorowych. Wymienione barwy stanowią tylko podstawę, która łączy się z kolorowymi liniami pasków lub kratek. Całość uzupełniają brązy, fiolety, beże oraz dwa modele czarnych poszetek.
Poszetki zostały uszyte w dwóch wielkościach 26cm x 26cm oraz 32cm x 32cm.
W ciągu najbliższych dwóch tygodni oferta zostanie poszerzona o poszetki z naturalnego chińskiego jedwabiu i będą do kupienia w sześciu kolorach: białym, lilowym, beżowym, ciemno szarym, miodowym oraz fioletowym.
W oczywisty sposób staną się trzonem naszej kolekcji jako produkt najwyższej jakości dostępnej w Polsce.
Elegancję i charakter podkreśli ekologiczne opakowanie wykonane z czarnej tektury.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z kolekcji. Do obejrzenia całości zapraszamy na www.pewienpan.pl

4 komentarze:

 1. Brawo! Bardzo ciekawe wzory, wykonanie wygląda na solidne, no i cena uczciwa. Mam nadzieję, że pojawi się więcej egzemplarzy z lnu.

  Czy to Wasza marka własna?

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję za miłe słowa. Tak, marka White Scissors należy do nas. Faktycznie lnu jest mało, ale mam nadzieję, że to się szybko zmieni.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. podobają mi się te projekty, a cena przystępna :)
  http://jmankowski.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. W czerwcu zakupiłem dwie poszetki WS od pewienpan.pl Trzeba oddać, że to dobry wyrób, ładnie i czysto wykonany. Cieszę się, że wreszcie ktoś w Polsce zajął się tym męskim dodatkiem. Pozdrawiam, Stan W.

  OdpowiedzUsuń