czwartek, 8 marca 2012

Prezentujemy nowe modele wiązanych much

Ciekawe, co powiedziałby Winston Churchill widząc współczesne wzory much? Może okazałoby się, że kolekcja którą budował przez lata posiadałaby jeden może dwa podobne modele. Przecież moda jak fortuna – kołem się toczy.

Zdania tego legendarnego miłośnika muszki pod szyją już dzisiaj nie poznamy, za to pozostając w muszkowym klimacie chcę opowiedzieć o wiosennej odsłonie i nowych wzorach wiązanych much White Scissors.
Kolekcja weszła do sprzedaży w pierwszych dniach marca i składa się z jedenastu modeli, których kolorystyka i wzornictwo są mieszanką klasyki oraz wpływów brytyjskiej oraz południowo-europejskiej mody męskiej. Ich zadaniem jest odświeżenie wizerunku mężczyzny poprzez odważne wzory i jaskrawą ciepłą kolorystykę. Mucha ma być mocnym akcentem, których tak bardzo potrzebujemy po czasie zimowej szarości.Duża część kolekcji jest zaprojektowana z myślą o przeznaczeniu pasującym do stroju mniej formalnego, casual. Muszki z powodzeniem nadają się do pracy i popołudniowe wyjścia. Nie są zarezerwowane wyłącznie na odświętne uroczystości.

Aż trzy pojawiające się w kolekcji modele są uszyte z tkanin o kraciastym motywie, który wręcz przecina blokowe, jednobarwne powierzchnie marynarki. Wprowadza to oryginalne i bardzo męskie przełamanie stroju, dodaje odrobinę figlarności, wiosennego przebudzenia.
Kolor czerwony, jego wręcz krwisty odcień stanowi tło do finezyjnych mazajów innego z nowych modeli. Ten wzór jest dedykowany na formalne uroczystości, które mogą nas czekać w zbliżających się ciepłych miesiącach.

Zdecydowanym wyróżnikiem i jednocześnie wizytówką wiosennej kolekcji jest mucha w cztery kolorowe skośne paski. Piękne połączenie proporcji kolorów granatowego, bordowego, czerwonego i białego jest kwintesencją trendu na odważne jaskrawe kolory.
Skoro decydujemy się na założenie muchy, niech będzie ją dobrze widać!

Chciałbym też zwrócić uwagę na model muchy White Scissors o symbolu MW05. Uszyto ją z pasiastej czarno niebieskiej tkaniny. To bardzo eleganckie i wyjątkowo męskie połączenie, obok którego trudno przejść obojętnie. Zachwyca mnie jej subtelność i estetyka.

Osobliwością w wiosennych propozycjach marki White Scissors jest wzorzysta muszka, która z daleka przypomina melanżowe połączenie kolorów czarnego z dodatkiem niebieskiego i turkusu. W istocie to elegancki żakardowy wzór kalejdoskopowo powtarzających się linearnych motywów. Muszka jest bardzo elegancka i może stanowić wyjątkową ozdobę na wieczorne spotkanie.

Kolekcję zamyka tradycyjna czarna mucha, czyli klasyk na każdą ważną uroczystość. Ten model jest uszyty z czarnego żakardu z motywem paisley – absolutnie najmodniejszego deseniu tego sezonu.

Warto zaznaczyć, że muszki posiadają płynną regulację obwodu szyi, który można dostosować do kołnierzyków z zakresu rozmiarów od 38-46. Much White Scissors nie trzeba wiązać za każdym razem, ponieważ wyposażono je w wygodne metalowe zapięcia.
Każda jest sprzedawana w eleganckim czarnym pudełku, które podkreśla ich wzorniczą wyjątkowość i estetykę wykonania. Z myślą o Panach obawiających się trudności z zawiązaniem informujemy, że muszki są sprzedawane jako już związane. Klient otrzymuje też prostą instrukcję jak zrobić to samodzielnie.

White Scissors swoimi tegorocznymi wzorami zachęca Panów do eksperymentowania, próbowania nowych stylizacji w każdym dniu tygodnia i każdej okazji. Niech krawat zostanie w szafie i wiosną ustąpi seksownym muchom.


------------------------------------------------------------------------------------
Wiązane muchy, a także poszetki White Scissors można kupić na www.pewienpan.pl
------------------------------------------------------------------------------------1 komentarz:

  1. Muchy są spoko,ja ostatnio coraz częściej noszę :)

    Adam,
    http://bmagazyn.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń